«Вулицями міста Бровари»

 

Саме таку назву має персональна виставка фотохудожниці Вікторії Волошанович, що, наразі, відкрилася 13 вересня у міському краєзнавчому музеї. Було представлено 35 авторських робіт, над якими автор працювала протягом року й готувала їх спеціально до  святкування Дня міста.

 

Перше, що помічаєш, роздивляючись фотороботи Вікторії - виявляється, рідне місто може бути абсолютно невпізнанним. Якимось дивним чином відомі всім  місця на її фото виглядають по-новому, і навіть… казково. Як, наприклад, знайома всім з дитинства Розвилка. А новобудови на фото, зроблених темної пори, у світлі ліхтарів, виглядають так, ніби це - квартали Дубаю, Лондону чи Нью-Йорку. І, тільки придивившись уважніше, ловиш себе на думці, що це  - рідні Бровари, і тут, на цій вулиці, я була лишень позавчора!

 

Сама художниця під час розмови каже, що ідею показати вулиці Броварів такими - відомо-невідомими, виношувала вже давно. «Ми привозимо гігабайти фото із закордонних подорожей чи мандрівок іншими містами України, - ділиться Вікторія,- але ж і наші Бровари є не менш красивими». 

 

Цікаво, що Вікторія за освітою - економіст, але ж, як кажуть, якщо творча жилка є, то її не сховаєш. Свого часу вона займалась вишиванням, бісероплетінням, роботами в техніці декупажу. Фотографією захопилася ще в школі (на виставці представлені також іі старі роботи), але професійно займатися почала нещодавно, засвоюючи нові напрями і техніки.

 

Тож всі бажаючі мають можливість відвідати цю дійсно цікаву і яскраву фотовиставку, яка працюватиме до 15 жовтня цього року, і побачити вулиці рідного міста в абсолютно новому ракурсі.

 

Оксана КАЛИНА.